Szerződése lejártával Kálnoki-Kis Dávid és Ugrai Roland is távozik a Budapest Honvédtól. - adta hírül az egyesület, saját honlapján.
A 29 esztendős Kálnoki-Kis 2018 szeptemberében érkezett Kispestre, a védő tagja volt a Magyar Kupát nyerő csapatnak, 16 bajnokin szerepelt és 1 gólt szerzett, míg a kupasorozatban 9 találkozón 2 alkalommal volt eredményes.
Ugrai Roland idén februárban lett a Honvéd labdarúgója, a 28 éves támadó 21 bajnokin 4 gólt jegyzett, a Magyar Kupában 4 mérkőzésen szerepelt, s ő is tagja volt a júniusban Magyar Kupát nyerő Honvédnak.