Lencse Gyirmóton folytatja

A labdarúgó NB I-ben szereplő MTK a hivatalos honlapján tudatta, hogy a másodosztályú Gyirmót FC Győrnél folytatja pályafutását Lencse László. A 32 esztendős támadó kilenc esztendő után hagyja el a kék-fehéreket. Lencse László karrierje során több mint 200 élvonalbeli mérkőzésen lépett pályára, ezeken 67-szer volt eredményes.