A hagyományos szilveszteri koccintását sem lehetett megtartani a Ferencvárosnál. Az egyesület elnöke, Kubatov Gábor megszokott évzárója ezúttal sem maradhat el. A FradiMédiának adott exkluzív interjújában értékelte a 2020-as esztendőt. Minden egyéb sportág mellet természetesen a labdarúgók vannak előtérben most is.
forrás:fradi.hu