Orosz Pál az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója az M1 aktuális csatornájának adott interjút. A Ferencváros az idei után jövőre is szeretne a Bajnokok Ligája csoportkörébe eljutni – közölte orosz Pál. A beszélgetésből a Magyar Távirati Iroda közölt részleteket.
„Azt tudjuk, hogy képesek vagyunk eljutni ide, és nyilvánvaló, hogy az a cél, hogy jövőre is Bajnokok Ligája-csoportkörben játsszunk" – idézte Orosz Pált az MTI. Hozzátette: tisztában vannak azzal hogy pénzügyileg, sportszakmailag és egyéb szempontokból „Nem egy klasszikus Bajnokok Ligája-klub" a Ferencváros, inkább egy Európa-liga-klub, de, mint megjegyezte, "természetes, hogy mindig fölé kell célozni".
„Idén is ezt tettük. Ha nem céloztunk volna fölé, hanem azt mondtuk volna, hogy elég az Európa-ligába bekerülni, akkor most nem tudnák erről beszélni" – folytatta.
forrás:m4sport.hu
