Marco Rossi: nagyon büszke vagyok

A válogatott idén kijutott a 2021-es Európa-bajnokságra, és kivívta azt is, hogy a Nemzetek Ligájában is a legjobbak ellen bizonyítson az A-divízióban. Marco Rossi szövetségi kapitány a Digi Sport híradójának adott interjút, ahol többek között arról is beszélt, hogy nagyon büszke erre az eredményre és már most új célt tűzött ki maga elé: szeretne kijutni a válogatottal a 2022-es világbajnokságra.

„Szeretném, ha a 2021-es meccsek után újabb fejlődést látnék a csapaton minden tekintetben. Önbizalom, taktika és technika tekintetében is. Minden meccsre tökéletesen fel kell készülnünk, és arra is szükségünk lesz, hogy a mérkőzések közben képesek legyünk változtatni. Ez még mind nem jelenti azt, hogy sikeresek is leszünk. Szeretném, ha jól sikerülnének az Eb-meccsek Franciaország, Portugália és Németország ellen. Szeretném, ha büszkék lennének ránk a szurkolók, ez a legfontosabb!” – nyilatkozta a Digi Sport híradójának.

A teljes cikk ide kattintva olvasható