NBII ősz
Befejeződött az NB II 2020–2021-es kiírásának őszi szezonja, sőt már két, tavaszról előrehozott fordulót is lejátszottak a csapatok. A várakozásoknak megfelelően a Debrecen vezeti a bajnokságot. Kisebb meglepetés, hogy dobogós helyen áll a PMFC, illetve a Budaörs. A vasas a gyenge rajtot követően összekapta magát és Schindler Szabolcs irányításával „megérkezett" a dobogósok mögé, így reális esélye van a feljutásra. Az újoncok közül a kiváló Pécs mellett elfogadhatóan teljesített a Szentlőrinc, míg a DEAC helyzete reménytelennek tűnik.
