A Fradi felkészülése január 2-án kezdődik. Rebrov vezetőedző arra kérte valamennyi játékosát, a szünetben egyáltalán ne foglalkozzanak a futballal. Az MLSZ-elnökség határozata szerint az ősszel elhalasztott mérkőzéseket január 31-ig pótolni kell. Mivel január 23-án a Puskás Akadémia, január 30-án a Kisvárda elleni mérkőzés következik, illetve január 27-én a Budafok elleni elmaradt bajnokit pótolják a zöld-fehérek, A 2. fordulóból elhalasztott DVTK elleni találkozót január 20-án rendezik.
Székesfehérváron január 4-én kezdődik a felkészülés, viszont egyelőre kérdéses, elutazik-e edzőtáborba a csapat. A szakmai stáb a keret valamennyi tagjának adott a szabadság idejére is edzésprogramot és öt felkészülési meccset is játszanak a tavaszi rajt előtt.
