A Magyar Labdarúgó-szövetség úgy döntött, hogy január 20-án pótolják az NB I 2. fordulójából elhalasztott Ferencváros–DVTK mérkőzést.

A mérkőzést eredetileg augusztus 22-én rendezték volna meg, de a Ferencváros a sikeres nemzetközi kupaszereplése érdekében halasztást kérvényezett, és ehhez a diósgyőri klub hozzájárult. Az NB I következő teljes fordulóját a január 23–24-i hétvégén rendezik, tehát a Ferencváros és a sereghajtó DVTK meccsére még a tavaszi szezon kezdete előtt kerül sor.