Az OTP Bank Liga 14. fordulójában a Budafok lesz a fehérváriak ellenfele. A Budafok, az eddig lejátszott tizenegy mérkőzése alapján igencsak kiegyenlített mérleggel rendelkezik, négy győzelem, négy vereség és három döntetlen áll a nevük mellett. A bajnokságban legutóbb öt fordulóval ezelőtt, a Zalaegerszeg ellen hagyták el győztesen a pályát. A hazaiak részéről Márton Gábor nyilatkozott a klub honlapján:
"Az előző fordulóban nem sikerült megvalósítani azt, amit előzetesen elterveztünk. Az idei évben, vagyis a következő három mérkőzésen már nem hibázhatunk. Szombat este a Budafok ellen kell bizonyítanunk, hogy határozott játékkal képesek vagyunk megvalósítani az elképzeléseinket. A helyzeteinket nagy hatékonysággal kell értékesítenünk. Örömet akarunk okozni a Vidi-szurkolóknak, ezt pedig leginkább egy többgólos győzelemmel tudjuk megtenni. A 3. fordulóban 4-1-es győzelem után távoztunk Budafokról, mindent meg fogunk tenni azért, hogy hasonló eredményt érjünk el"
forrás: molfehervarfc.hu
