Románia, Németország és Hollandia lesznek Magyarország csoportellenfelei a 2021-es U21-es Eb-n.A magyar válogatott legelőször a németekkel mérkőzik meg. Gera Zoltán csapata Székesfehérváron és a Bozsik-stadionban játssza le csoportmeccseit. Az esélyekről Gera Zoltán nyilatkozott:
"A hollandok és a németek egyértelműen kiemelkednek a csoportból, de a két éve a románok is elődöntőt játszottak az Eb-n. A játékosok számára hatalmas élmény lesz, hogy ilyen erős csapatokkal mérkőzhetnek meg egy hazai rendezésű Európa-bajnokságon."
forrás: twitter.com/mlszhivatalos
