Fradi - Zalaegerszeg

Az OTP Bank Liga 14. fordulójában a fővárosba látogat a Zalaegerszeg. Utoljára a bajnokság 3. fordulójában találkozott a két együttes, amikor is egy rendkívül izgalmas párharcban  2-1-re a Ferencváros győzött. A mérkőzésre közel 8500 néző látogatott ki, amely a forduló csúcsát is jelentette. Zalaegerszegi részről Boér Gábor nyilatkozott az egyesület honlapján:

"Egy nehéz összecsapás előtt állunk, ahol pontosan tudjuk, hogy az ellenfelünk milyen játékerőt képvisel. Tiszteljük is az eredménysorát, ettől függetlenül sportemberek vagyunk és nyerni szeretnénk. Igyekszünk kompenzálni a különbségeket és meglátjuk, hogy ez mire lesz elegendő. Nem is egy mérkőzésben gondolkodunk, 10 nap leforgása alatt 4 találkozót kell lejátszanunk. Fontos, hogy jól összeállítsuk a stratégiánkat és olyan döntéseket hozzunk, hogy mindegyik összecsapáson a lehető legjobb állapotban legyen a csapat. Elengedhetetlen, hogy ezt a két hetet eredményesen teljesítsük és jó érzésekkel zárjuk le az őszi szezont, illetve nyugodtan készülhessünk a tavaszra. A hétvégi meccsel kapcsolatban biztos vagyok, hogy mindenkinek plusz motivációt jelent, hogy egy ilyen minőségű csapat ellen, egy ilyen szép stadionban játszhat. Magabiztos játékot várok a srácoktól!"

forrás:ztefc.hu