"Palkó és Marci pályára lépett már a Bundesligában. Büszke is vagyok rájuk! Palkó helyzete kicsit nehezebbé vált azóta, neki váltania kellene. Megerősödött az elmúlt időszakban, immár arra van szüksége, hogy folyamatosan játsszon."
"Hiányzik a szombati meccs, hiányzik, hogy felüljünk a buszra a srácokkal, és elmenjünk Erfurtba, Rostockba vagy éppen Babelsbergbe, hiányzik a közös pizzázás, sőt már az is hiányzik, hogy csupán megszokásból, de szidjuk a játékvezetőket. "
forrás:no.hu
