Dárdai Pál: Már nem az én karrierem a legfontosabb, a gyerekek az elsők

Dárdai Pál, a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya a Nemzeti Sportnak adott exkluzív interjút. Mesélt a munkájáról a családról a karanténról..

"Palkó és Marci pályára lépett már a Bundesligában. Büszke is vagyok rájuk! Palkó helyzete kicsit nehezebbé vált azóta, neki váltania kellene. Megerősödött az elmúlt időszakban, immár arra van szüksége, hogy folyamatosan játsszon."

 "Hiányzik a szombati meccs, hiányzik, hogy felüljünk a buszra a srácokkal, és elmenjünk Erfurtba, Rostockba vagy éppen Babelsbergbe, hiányzik a közös pizzázás, sőt már az is hiányzik, hogy csupán megszokásból, de szidjuk a játékvezetőket. "

a teljes cikk itt olvasható

forrás:no.hu