Megkezdte a felkészülést a labdarúgó NB I folytatására a tabella utolsó helyén álló DVTK. A borsodi csapat minden eddiginél korábban és minden első osztályú együttesnél egy héttel hamarabb állt munkába!
„Korán kezdtünk, mert nagyon sok munka szükséges és az idő rövid, hiszen január 20-án már bajnoki mérkőzést játszunk – nyilatkozta Geri Gergely, a csapat új vezetőedzője a klub hivatalos honlapján. – Szeretnénk kihasználni ezt a három hetet, hogy minél több munkát el tudjunk végezni a csapattal. Folyamatosan egyeztetünk Benczés Miklós sportigazgatóval, jóformán minden csapatrészbe szeretnénk játékost igazolni. Ha sikerül feltölteni a keretet, akkor nagyobb lesz a konkurenciaharc és még nagyobb lesz a nyomás a játékosokon.
forrás:dvtk.eu