Szoboszlai is jöhet

 

A Salzburg hétfőn újratesztelte a játékosait, és a vasárnapi tesztekhez képest ismét negatív eredményeket kapott. Ez azt jelenti, hogy Szoboszlai Dominik mégis ott lehet a magyar labdarúgó-válogatottban az Izland elleni Európa-bajnoki pótselejtezőn! A mérkőzés csütörtök este zárt kapuk mellett kerül megrendezésre.