Kuttor Attila távozik Mezőkövesdről


A klub közleménye a mezokovesdzsory.hu-n:

 „Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott Kuttor Attila vezetőedzővel 2020. november 10-én. Utódjáról hamarosan intézkedünk, a további információkról értesítjük szurkolóinkat. Kuttor Attilának és stábjának ezúton is köszönjük a Mezőkövesd Zsóry FC-nél végzett tevékenységét, eredményeit, további pályafutásához sok sikert kívánunk!”