„A koronavírus-fertőzés elleni védekezés érdekében újabb szigorításokról döntött a Magyar Kormány. A Ferencvárosi Torna Club a hatósági előírásokat – ahogyan eddig is, úgy ezentúl is – maximálisan betartja, hiszen az FTC-nek az emberi élet és az egészség az első.”
forrás: fradi.hu
