A labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Fehérvár FC a hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződést bontott Márton Gábor vezetőedzővel. Ahogyan azt a kedden általa megtartott edzésből sejteni lehetett, Szalai Tamás pályaedző veszi át ideiglenesen a vezetőedzői feladatokat, így ő készíti fel a csapatot a DVTK elleni bajnokira.
"Óriási megtiszteltetés, hogy - ha ideiglenesen is, de - én készíthetem fel a csapatot. 1987-ben lettem a Vidi igazolt játékosa, majdnem 20 évet töltöttem el játékosként itt, rengeteget jelent nekem a Vidi. Egy percig nem hezitáltam, hogy belevágjak-e, de itt is szeretném leszögezni, hogy ez egy átmeneti állapot, amiben természetesen minden tudásommal segíteni fogom a klubot. Senkinek sem könnyű a mostani helyzet. A csapat hullámvölgyben van, ami nem csak a játékosokat, de a szurkolókat is próbára teszi, tudom, hogy nekik is nehéz időszak ez. Úgy állítottam össze a heti edzéstervet, hogy abban minél több olyan elem szerepeljen, amely segítségével felrázhatjuk a játékosokat, a szurkolóinktól pedig azt kérem, ebben a helyzetben is támogassák a csapatot."
forrás.molfehervar.hu