Edzőváltás Debrecenben

 Távozott a DVSC vezetőedzői posztjáról Kondás Elemér, helyét Huszti Szabolcs és Toldi Gábor veszi át – jelentette be a DVSC hivatalos sajtótájékoztatón kedd délelőtt.

Közzétette: DVSC (Debreceni Vasutas Sport Klub) - & nbsp;