Marbellában készül a Fradi

A Ferencváros tagjai számára január 5-én, kedden véget ért a pihenő időszaka. A futballisták délelőtt az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban találkoztak, majd a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér felé vették az irányt, ahonnan 12 óta után szállt fel a csapat különgépe. Az úti cél Málaga volt, onnan busszal utazott tovább a csapat Marbellába.