A Mol Fehérvárnál együttesénél folytatja pályafutását Dárdai Palkó, a 61-szeres magyar válogatott Dárdai Pál legidősebb fia. A 21 éves középpályás a Hertha BSC-nél nevelkedett, a felnőttcsapatban 12-szer lépett pályára, ezek közül kilencszer a Bundesligában.
A Nemzeti Sport karácsonyi számában Dárdai Pál így nyilatkozott: „Palkó megerősödött az elmúlt időszakban, immár arra van szüksége, hogy folyamatosan játsszon. Volt lehetősége arra, hogy Hollandiába igazoljon, de nem akart oda menni. Ő valamelyest lelkizősebb, mint a két öccse, az kell neki, hogy jó közegbe kerüljön. Én nem szólok bele, amit szeretne, az lesz. Az élet úgyis megoldja.”
A játéklehetőség most nagyon fontos nekem, mindent megteszek azért, hogy minél több időt tölthessek a pályán. - olvasható a molfehervarfc.hu-n