17.00-kor a Kisvárdát fogadja a Ferencváros az NB I 18. fordulójában. Sergei Rebrov nyilatkozott az egyesület honlapján:
- Nagy menetelésünk volt az ősszel, a Bajnokok Ligája-kvalifikáció mindenkinek célja volt, nagy öröm volt, hogy sikerült ezt elérnünk – kezdte Sergei Rebrov. - Profi hozzáállással dolgoznak a játékosok, mindig csak a következő mérkőzésre koncentrálunk, hiszen az épp előttünk álló feladatot kell a legjobban megoldanunk. Ha jövőre is szeretnénk a Bajnokok Ligájában szerepelni, akkor minden bajnokit komolyan kell vennünk. Nem szabad félvállról vennünk a Kisvárdát, hiszen a hétközi, MOL Fehérvár elleni győzelemmel is megmutatták, hogy nem lehet lebecsülni őket. A harmadik helyen áll a Kisvárda, fontos, hogy megfelelően felkészüljünk belőlük. Ezúttal hazai pályán játszhatunk, a saját játékunkkal kell foglalkoznunk, és egyelőre nem szabad a tabellával sem törődnünk, hiszen az a dolgunk, hogy minden meccsünket megnyerjük.
forrás:fradi.hu
