Veretlenül készül a szombati, Ferencváros elleni mérkőzésre a Kisvárda, hiszen a két idei hazai mérkőzésén négy pontot szerzett: a Mezőkövesd elleni 0–0-t követően 2–1-re legyőzte a második helyezett Mol Fehérvárt, és a dobogó alsó fokára ugrott. Ezúttal attól is nehezebb próbatétel következik, hiszen a bajnoki címvédő, a mezőnyt most is tíz ponttal vezető Ferencváros otthonába látogatnak
„Mindenki kellő önbizalommal várhatja a mérkőzést, nemcsak a Fehérvár elleni győzelem, hanem az eddigi szereplésünk miatt is – nyilatkozta Supka Attila vezetőedző. – Tény azonban, hogy a szerdai sikerünk jó alapot teremtett a folytatáshoz, azon az úton szeretnénk tovább haladni. Ugyanakkor az is igaz, temérdek gonddal küszködünk, továbbra is sok a sérült játékosunk, és újra van két eltiltottunk is. Így aztán több olyan futballista is pályára lép a Fradi ellen, aki a bajnokság eddigi szakaszában kevesebb lehetőséghez jutott. Nem osztom azt a véleményt, hogy ne lenne veszítenivalónk, mert bár az esélyesek valóban nem mi vagyunk, de a presztízsünk, a csapatról eddig kialakult kép miatt cseppet sem mindegy, hogy milyen eredményt érünk el. Mondanom sem kell, minél jobbra vagyunk a Fradi otthonában is.”
forrás: kisvardafc.hu