„Mióta én Fradi-elnök vagyok, évről évre feljebb megyünk, nem volt olyan évünk, amikor ne teljesítettünk volna jobban, ne ment volna pozitív irányba a dolog. Szerhij (Rebrov) pedig ezt kedveli – fogalmazott Kubatov Gábor. – A vereségek is jót tettek, mert láttuk, milyen pontokon kell megerősíteni a csapatunkat. Hat pontot, pozíciót jelöltünk ki, ahol erősíteni kell, ennek a felét szeretnénk már a télen végrehajtani.”
