Továbbra sem megy a Diósgyőrnek, zsinórban hatodik vereségüket könyvelhetik el. Zimonyi Dávid két gólig jutott.
DVTK–ZTE FC 1–3 (Iszlai 78. – 11-esből, ill. Zimonyi 16., 66., Szánthó 43.)
A második félidőre elfáradt az emberhátrányban játszó Paks. Nyert a tartalékos MTK.
MTK Budapest–Paksi FC 3–1 (0–0)
Dimitrov (74.), Prosser (79.), Schön (89.), ill. Nagy R. (90+4.)