Távozott Bódog Tamás

Szerződést bontott a Honvéd és a szakvezető

Azonnali hatállyal menesztette a Budapest Honvéd FC Bódog Tamást miután a csapat 2–2-es döntetlent játszott az MTK Budapest elleni OTP Bank Liga-mérkőzésen.

A klubvezetés még november közepén ült le a most menesztett vezetőedzővel a gyenge bajnoki szereplés miatt és a megbeszélésen meghatározta, hogy hány pontot kell minimálisan szereznie a csapatnak ahhoz, hogy folytatódhasson a közös munka. A vezetőség szerint a mai mérkőzés után erre már nincs esély, ezért döntött úgy a menedzsment, hogy felbontja Bódog Tamás szerződését.

forrás: honvedfc.hu