- Csapatának nem sikerült pontokat szereznie olyan csapatokkal szemben, mint a Juventus és a Barcelona, de a játékosok tapasztalatokat szereztek. Követelni fogja a pozitív eredményt a Ferencváros elleni játékban?
- A legjobb csapatok elleni játékok erősebbé tettek minket. Meg kell tanulnunk és következtetéseket kell levonni. Természetesen a Ferencváros elleni játék döntő lesz. Fel kell készülnünk és kvalifikálnunk kell magunkat az Európa Ligába.
forrás:http://www.fcdynamo.kiev.ua/
