Szoboszlai Lipcsében

Szoboszlai Lipcsében folytatja pályafutását! Dominik a 17-es mezszámot kapta a lipcsei csapatnál. A 20 éves magyar labdarúgó orvosi vizsgálatokon vett részt az RB Leipzignél,és ott mindent rendben találtak A 12-szeres magyar válogatott középpályás sajtóhírek szerint öt évre szóló megállapodást írt alá a német élvonalban szereplő együttessel, a lipcseiek pedig 20 millió eurót fizetnek a játékjogáért a Red Bull Salzburgnak, amelyet további 20 százalék illet majd a futballista következő átigazolása utáni díjból.

forrás:nso.hu