Fontos meccs jön - megint

Négy nappal a kisvárdai döntetlen után már újabb mérkőzés vár a Budapest Honvéd csapatára,. Szerdán épp a tabellán egy ponttal mögöttünk álló DVTK együttesét fogadja az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. A honvéd honlapjának pedig Gazdag Dániel mondta el, hogy bizakodva várja a találkozót.

„Nagyon fontos mérkőzés következik, ezzel mindenki tisztában van – kezdte középpályásunk. – Ugyanúgy készültünk, mint a többi meccsre, de szeretnénk most már nyerni. Az elmúlt mérkőzések nem úgy alakultak, ahogy előre elterveztük, nem sikerült győzelmeket aratni, de azt gondolom, hogy mindenki megtesz azért mindent, hogy ez a sorozat átforduljon és elinduljunk felfelé. Kisvárdán a védekezésünk hellyel-közzel rendben volt, próbáltunk stabilabban játszani, mint a korábbi meccseken, s úgy gondolom, hogy ebből kiindulva kell a támadójátékunkban is fejlődést mutatni, helyzeteket kialakítani, s abból gólokat szerezni. Ez a legfontosabb ahhoz, hogy itthon tudjuk tartani a három pontot.”

forrás:honvedfc.hu