A kisvárdai futballcsapatnál egy hete ütötte fel a fejét a vírus, többek között Supka Attila is megbetegedett, aki így nem lehetett ott a Puskás Akadémia elleni összecsapáson. Pénteken újabb játékosok és egy stábtag tesztje lett pozitív
„Bíztunk benne, hogy a korábban megbetegedett játékosok közül többen is visszatérhetnek, de a héten elvégzett tesztelések még inkább árnyalják a képet, újabb játékosokra, köztük kulcsemberekre sem számíthatunk, illetve pozitív lett a tesztje egy stábtagunknak is Mindez nemcsak a szombati, Honvéd elleni mérkőzés fényében aggasztó, hanem az év még hátralévő két fellépése előtt is, ugyanis nem tudhatjuk, hogy kik kaphatták még meg a fertőzést.” - nyilatkozta Révész Attila sportigazgató a kisvardafc.hu-n
Supka Attila és Erős Gábor másodedző legutóbbi tesztje negatív lett, így szombaton mindketten ott lehetnek a kispadon.