– A Zalaegerszeg elleni mérkőzés után rendezni kellett a sorainkat. Olyan gólokat kaptunk, ami érthetetlen volt egy kicsit a számomra, hiszen felkészültünk ezekre a játékhelyzetekre, ilyen hibákat nem szabad elkövetni. Az a csapat, amelyik ilyen hibákat vét, nem véletlenül áll a tabella hátsó felében. Mi azonban nem szeretnénk a hátsó régióban maradni, mindent megteszünk a győzelem megszerzésének érdekében. Nagyon bízom benne, a játékosok is átérzik, hogy a Paks ellen minél eredményesebben kell szerepelnünk – mondta elöljáróban mesterünk.
forrás/mezokovesdzsory.hu
