Az Újpest ezen a héten pénteken a DVTK ellen játszik NB I-es bajnokit, a lila-fehéreknél azonban továbbra is szűkös a keret a koronavírus-járvány okozta problémák miatt, így soron következő ellenfelüktől is halasztást kértek.
A Diósgyőr - Újpest meccset pénteken 20 órától rendeznék az NB I 10. fordulójában.
