Szerdán 21 órakor játszik a Ferencváros a Juventusszal a Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában a Puskás Arénában. 

A mérkőzés előtti sajtótájékoztatón Andrea Pirlo kijelentette: nagyon jó lesz végre szurkolók előtt játszani. Elmondta még, hogy csapata taktikai felállása biztos nem fog megváltozni az FTC ellen. „Elemeztük a Ferencvárost, jól játszik, nem érdemtelenül van itt. A Kijev ellen is erősek voltak, jó a védelmük, gyorsak a csatáraik és a szélsőik, gyorsak az ellentámadásaik. Tisztelnünk kell az ellenfelüket.”