Minden jegy elfogyott a magyar–izlandi Eb-pótselejtezőre


A Szerbia és Törökország elleni mérkőzésekre még rendelkezésre álló belépők értékesítése november 9-én, hétfőn 10 órakor kezdődik meg. Elsőként a Szurkolói Klub tagjai válthatják meg a belépőket külön-külön a két mérkőzésre, majd ha maradnak jegyek, akkor november 11-től a klubtagsággal nem rendelkezők is vásárolhatnak jegyeket.