A szerdai vereség után a klub és az edző közös megegyezéssel szerződést bontott. Erről a dorogi egyesület saját honlapján számolt be:
"Tisztelt Szurkolóink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy klubunk a mai napon közös megegyezéssel szerződést bontott vezetőedzőnkkel, Németh Szabolccsal, akinek köszönjük a klubért végzett munkáját és sok sikert kívánunk további pályafutásához!"
