Elmarad a ZTE - Újpest

Az Újpest FC kérésére elhalasztják a lila-fehérek vasárnapi, ZTE elleni NB I-es mérkőzését. A Zalaegerszeg minden fenntartás nélkül elfogadta a kérelmét, így a mérkőzést december 23-án 18 órától rendezik meg.