Csoportgyőztes a Magyar válogatott!


 NEMZETEK LIGÁJA

B-LIGA

3. CSOPORT, 6. FORDULÓ

MAGYARORSZÁG–Törökország 2–0 (0–0)

Budapest, Puskás Aréna, zárt kapuk mögött. Vezette: Kruzliak (szlovák)

MAGYARORSZÁG: Dibusz – Fiola, Lang, Szalai A. – Nego (Botka, 89.), Sigér, Nagy Á., Kalmár (Cseri, a szünetben), Hangya (Holender, 74.) – Nikolics (Gyurcsó, 64.), Könyves (Varga K., a szünetben). Szövetségi kapitány: Marco Rossi (a koronavírus-fertőzéssel diagnosztizált kapitányt segítője, Gera Zoltán helyettesítette a kispadon)

TÖRÖKORSZÁG: Günok – Sangaré, Kabak, Demiral, Erkin – I. Kahveci (Yazici, 55.), Tufan (Özcan, 71.), Tekdemir (Ayhan, 88.), H. Calhanoglu, Karaman – Tosun (Türüc, 71.). Szövetségi kapitány: Senol Günes

Gólszerző: Sigér (57.), Varga K. (90+5.)