Meg van a következő NB-s szezon kezdési időpontja

Az MLSZ pénteki tájékoztatása alapján várhatóan július utolsó hétvégéjén rajtol az OTP Bank Liga következő idénye, míg az élvonalbeli bajnokság záró fordulóját 2022. május közepén rendezhetik meg. 

A szövetség elfogadta a következő idényre szóló versenykiírások tervezetét, a férfi és női felnőtt-, valamint utánpótlás-korosztályokban egyaránt. Kiemelték: az utánpótlás-versenyrendszer átalakítása a tehetségek kiválasztását segíti elő, és a különböző életszakaszokhoz igazodó szakmai munka elősegítését szolgálja.

forrás:nso.hu