Belga válogatott szélsőt szerződtetett az Újpest

Az Újpest a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Yassine El Ghanassyt. A kétszeres belga válogatott szélső szabadon igazolható játékosként érkezett a Magyarországra, mivel 2019 októbere óta nem volt csapata.

„Először is szeretném üdvözölni a szurkolókat, hálás vagyok, hogy az Újpestre szerződhettem! Remélem, hogy jó helyen végzünk majd a bajnokságban és sikerül elérnünk majd minden kitűzött célt… Például azt is, hogy a kupában döntőt játszhassunk. Igyekszem majd a lehető legtöbbet nyújtani és teljes erőbedobással megszolgálni azt a bizalmat, amit a csapat belém fektetett” – mondta a klubhonlapnak szerződése aláírása után Yassine El Ghanassy.