Az nso.hu információja szerint magyar és egy külföldi szakemberek közül kerülhet ki a Mol Fehérvár FC új edzője. Ausztriából származó hírek szerint a magyar edzőjelölt a korábbi 36-szoros válogatott támadó, Szabics Imre. Ha a megállapodás megszületik, a labdarúgó-karrierje befejezése után a magyar válogatottnál, a Sturm Graznál, majd az osztrák válogatottnál is pályaedzőként dolgozó 39 éves tréner először dolgozhat vezetőedzőként. Segítői között lehet Juhász Roland is.