Az OTP Bank Liga 20. fordulójában a Ferencváros otthonába látogat a Fehérvár. A Fradi 13 pontos előnnyel áll a bajnoki tabella élén, 14 győzelem, 4 döntetlen és csupán egyetlen vereség szerepel a nevük mellett.
"Rangadót játszunk vasárnap este, a tabella élén álló FTC-vel találkozunk. Voltak gondjaink az elmúlt hetekben, több mérkőzésünk sem úgy sikerült, ahogy elterveztük. Hullámvölgybe kerültünk, az ilyesmi sajnos minden csapat életében előfordul. Hiszünk magunkban, szeretnénk a pályán megmutatni, hogy kifelé jövünk ebből a hullámvölgyből. Az biztos, hogy csak maximális koncentrációval és alázatos játékkal lehetünk sikeresek" - nyilatkozta Márton Gábor a klub honlapján a mérkőzés előtt.
forrás:molfehervar.hu