Délutáni kupakörkép

Harmadosztályú csapatként lesz ott a Tállya KSE a legjobb 16 között a MOL Magyar Kupában. A többi mérkőzésen a papírforma érvényesült, egyetlen NBI-es csapat sem esett ki a 32 között.  A Tállya úgy nyert 5-3-ra, hogy a félidőben még kétgólos hátrányban volt, de a fordulást követően kevesebb mint negyed óra alatt négy gólt szerzett. Ezzel az NBIII-ban szereplő csapat lett az első, amely továbbjutott egy magasabb osztályban játszó csapat ellen. 

A Ferencváros 2-1-re nyert idegenben a másodosztályú Dorog ellen. A következő körben a Vasas-MOL Fehérvár párharc győztesével találkozik majd két hét múlva.

A Puskás Akadémia úgy nyert 3-0-ra a harmadosztályú Hódmezővásárhely ellen, hogy a 35. perctől emberhátrányban játszott, a Budafok pedig rendkívül fölényesen, 11-0-ra verte a megyei I. osztályú Dunavarsányt.