Zeke Márió Budafokon

 Zeke múlt héten csatlakozott a Budafok NB I-es labdarúgócsapatának téli felkészülésébe, és a klub azóta be is jelentette – a Fehérvárról érkezett játékos aláírta a kölcsönszerződését.

Zeke Márió ősszel kölcsön keretében 15-ször pályára lépett az NB II-es Budaörsben, a tavasszal pedig már az NB I-es Budafokban léphet pályára. Zeke korábban játszott az U19-es válogatottban és tagja volt az U21-es válogatott keretének is.