Varga Roland távozik a Ferencvárosból.

A zöld fehér egyesület honlapján jelentette be, hogy, három bajnoki cím, három Magyar Kupa-, két Szuperkupa-győzelem, majd az Európa Liga- és a Bajnokok Ligája-csoportkört követően Varga Roland távozik a klubtól. Az MTK Budapest és a Ferencváros egy komplex megállapodást kötött egymással: az FTC szerződtette Gera Dánielt, valamint Katona Mátét. Az ügylet keretében, az átigazolási díjon felül Varga Roland játékjoga is végleg az MTK Budapesté lett.