Továbbra is jó szériában a paks

Bognár György kinevezése óta nagyot változott a paksi csapat játéka. Jönnek az eredmények, többnyire látványos, támadó focival párosulva. a DVTK ellen nem volt szép a játék, de győzött a csapat. 

 – Nagyon fontos győzelmet aratott csapata.

–  Borzasztó... Amióta itt vagyok, ez volt a leggyengébb teljesítményünk, és sajnos a cserékkel sem tudtunk érdemi változást elérni. Egyszerűen hiányzott a minőség a játékunkból.

– Nagyon kritikus! Vigasztalja az eredmény?

– Nyilvánvalóan jobb nyerni, mint kikapni, de az ilyen színvonalú teljesítmény százszor jobban megvisel, mintha jó játékkal elveszítünk egy mérkőzést. Természetesen elemezni kell, miért futballoztunk ennyire gyengén, bár megnyugtathatok mindenkit, ezt a mérkőzést nem nézem vissza, de még az összefoglalót sem.

– Mi lehetett a probléma? A mérkőzés után a negyedik helyen állnak – a dobogót vagy a kieső helytől való távolságot figyeli?

– Az okos ember mindkettőt figyeli – ezek szerint én nem vagyok az, mert csak előrenézek... Annyi pozitívum volt, hogy Böde Dániel nagyon stabilan védekezett hátul, de a középpályán nem tudtunk labdát szerezni, ezért képtelenek voltunk a játékot a diósgyőri térfélen tartani. A szünetben megbeszéltük ezeket a problémákat, cseréltünk is, de a minőség nem javult.

forrás:nso.hu