A magyar bajnok, magyar és szlovén kupagyőztes Asmir Suljić a diósgyőrieknél folytatja pályafutását. A bosnyák és magyar állampolgársággal is rendelkező szélső az NB I.-ben 108 bajnokin 9 gólt lőtt, és 35 gólpasszal szolgálta ki a társakat.
A DVTK Medicalban pénteken elvégezték az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokat, majd Asmir Suljić aláírta a szerződését.