Nagy tervek Fehérváron

 A Mol Fehérvár FC sportigazgatója, Kovács Zoltán a Digi Sport Reggeli Start című műsorának vendége volt. Szóba került Dárdai Palkó és csapat őszi teljesítménye is.  

„Ott vagyunk stabilan a második helyen, ami nem tehet minket elégedetté, mert bajnokok szeretnénk lenni. Távolabb vagyunk a Ferencvárostól pontszámban, de csak pontszámban, mint ahogy szerettük volna, de egy percre sem adjuk fel” – mondta bizakodóan a Reggeli Startban Kovács Zoltán, aki hozzátette, hogy a csapat a Magyar Kupát is szeretné megnyerni idén.

A videó itt megtekinthető