Ez nem tartott sokáig

 Kevesebb mint egy hónappal a kinevezése után távozott posztjáról Geri Gergely, az NB I-ben sereghajtó DVTK labdarúgócsapatának eddigi trénere. Az új vezetőedző a korábban az NK Osijeket irányító Zoran Zekic lett.

„Új tulajdonosa lett a DVTK-nak, ami változásokkal jár a labdarúgócsapatnál – mondta Benczés Miklós sportigazgató. – Geri Gergely személyében rendkívül felkészült szakembert és végtelenül szimpatikus embert ismerhettünk meg, csak a legjobbakat tudom neki kívánni a jövőben. Biztos vagyok benne, hogy sokat fogunk még róla hallani és az útjaink keresztezik még egymást.”

forrás:dvtk.eu