Új tréner Barcikán

 A labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcika a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Pacsi Bálint lett a csapat új vezetőedzője.  A 46 éves szakember legutóbb Feczkó Tamás segítőjeként dolgozott az élvonalbeli DVTK-nál, korábban pedig a Haladás pályaedzője és megbízott vezetőedzője, valamint az Illés Akadémia szakmai igazgatója volt.