Kisvárdán egy hét pihenőt után december 27-től már mindenki egyéni program alapján készülnek a játékosok. Az első közös edzés január 4-én lesz. A bajnoki rajtig hazai környezetben készül az együttes, és a tervek szerint két felkészülési meccset játszik, január 13-án és 16-án.
Január 4-én teszteléssel kezdi a felkészülést a Paks. A következő két napban orvosi vizsgálat vár a kerettagokra. A kölcsönadott játékosokat visszarendeli a klub, aztán a szakmai stáb eldönti, számít-e közülük valakire. A bajnoki rajtra nem csak Pakson készül az együttes, január 11. és 16. között - az MTK-hoz hasonlóan - Telkiben edzőtáborozik.
