Pisont marad a kispadon

 Kispesten a Bódog Tamás után megüresedett vezetőedzői posztot házon belül oldotta meg az egyesület. Több nevet is bedobott a sajtó, de végül az ideiglenesen megbízott klublegenda, Pisont István maradt a vezetőedző a Honvédnál - számolt be róla az egyesület, saját honlapján:

"2020 tavaszán Giuseppe Sannino, december elején pedig Bódog Tamás távozása után vette át a Budapest Honvéd irányítását Pisont István, klubunk vezetése pedig úgy határozott, hogy a 2020/2021-es szezon hátralevő részében is egykori legendás játékosunk irányítja a kispestieket.

Pisont István tavasszal Magyar Kupa-győzelemig vezette a csapatot, a bajnokságban pedig ötödik lett a gárda. Decemberben egy rendkívül nehéz időszakban vállalta megbízott vezetőedzőként a szezonból hátralevő négy meccset, amelyeken hét pontot szerzett a Honvéd, és végül elmozdult a kiesést jelentő helyekről. Pisont István tehát folytathatja a decemberben elkezdett munkát, a bajnokság végéig ő a Honvéd vezetőedzője, így az irányításával kezdődik január 4-én a felkészülés a tavaszi szezonra."

forrás:honvedfc.hu